MMY Tantuni 2014 yılına yeni web sitesiyle girdi

  • Tarih: 04.12.2013
  • Gösterim Sayısı: 5364

"Farkı Tadında"  sloganıyla İstanbul'a tantuniyi ilk kez getirip, tantuniyi İstanbul'a sevdiren MMY Tantuni 2014 yılına yeni web sitesiyle merhaba dedi. 2013 yılı itibarı ile yeni iki şube açan MMY Tantuni, toplam şube sayısını altıya çıkardı.

Site programlamasında MaveraCMS'i kullanan MMY tantuni artık daha dinamik bir siteye sahip. ,

 

MMY Tantuni hakkında

M.M.Y. Mevlüt Şimşek'in çocukları Muhammet, Mert ve Yağmur'un baş harflerinden geliyor.

Mevlüt Bey 1984'da Hakkâri'den Mersin'e gelmesiyle başlayan bir başarı öyküsünün kahramanı. Tantuniyi mesleki tecrübesi ve bilgisiyle bütünleştirerek 1998 yılında İstanbul'da MMY Tantuni adıyla marka haline getiriyor. Mevlüt Bey bulaşık yıkayarak başladığı sektörün her sahasında çalışarak mesleğinin tüm inceliklerini öğrendiğini ve öğrendiklerini şimdi MMY Tantuni markasıyla 6 şubesinde 60 kişilik personeline aktararak hizmet verdiğini dile getiriyor.

MMY Tantuni markasının asıl amacının insan sağlığını ön planda tutarak tantuniyi Türkiye'ye ve Dünyaya tanıtmak olarak açıklayan Mevlüt Bey, MMY'nin en önemli özelliğinin gelen müşterilerini kendi aile bireyleri gibikabullenmeleri olduğunu söylüyor. Her tarafın iyi ve kötü kebap dürümcü ve dönercilerle dolduğu bir şehirde tantuni değişiklik arayanlara iyi bir alternatif.

Tantuni, değişiklik arayanlara iyi bir alternatif.