MaveraBilişim firmaların iş süreçlerine uygun web tabanlı yazılım geliştirmekle  birlikte; profesyonel ve modern arayüzlü web sitesi yapımı, e-ticaret yazılımları ve mobil yazılım hizmetleriyle yanınızda.

Hakkımızda bir kaç şey

Bundan 8 yıl önce çıktığımız yola her gün yeni halkalar yeni referanslar ekleyerek bugüne geldik. İlk başta sadece yazılım geliştirme hizmetiyle atttığımız ilk adım neticesinde  web üzerinde uygulama geliştirerek devam ettirdik. 

Bütün web sitelerimiz kontrol panelli olup İçerik Yönetim Sistemi kapsamında dizayn edilir. CMS olarak adlandırılan bu özel sisteme; bütün site içeriğini kullanıcı veya site editiörü kendisi web sitesinde değişiklik yapabilir. 

Firmaların ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini tespitte ve zamanın trendlerini yakalamakta gecikmedik ve modern arayüzlü estetik web siteleri geliştirdik. Gelişen ve gelişmeye hiç şüphesiz devam edecek mobil aplikasyonlar ile hizmetlerimize yeni bir silsile ekledik. Verdiğimiz ileri düzey eğitimler ile kullanıcı sayımızı arttırdık.  İstanbul web sitesi firmaları arasında önemli bir konumda olan firmamız gelişmiz web arayüzü hizmeti sunmaktadır.

Enstrumanlarımız

Modern yazılımcılık tekniklerini kullanarak projeyi sonlandırmayı hedef biliyoruz ve bunu gerçekleştiren en güçlü dilleri kullanıyoruz. 

 

Destekliyoruz Kullanıyoruz.

Open source (Açık kaynak kod) yazılıma önem veriyoruz. Sourceforge

Ortak çalışmaya özen gösteriyoruz. Katkıda bulunuyoruz .GitHub

Arama Motorları Optimizasyonunu (SEO) tekniklerini kullanıyoruz.

 

Sık Sorulan Sorular

IOS ortamı (Apsstore | iPhone, iPad) ve Android Marketler için yazılım geliştirmeleri kapsar
Bütün hizmetlerimiz için satış sonrası geliştirme ve destek devam eder.
MaveraBilişim olarak; web tasarımı, web uygulama geliştirme, web programcılığı, web tabanlı yazılımlar, eğitimler, uygulama geliştirme ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.
Müşterimizin özel durumuna göre web tabanlı veya masaüstü yazılım geliştirme hizmeti vermekteyiz.
Hemen hemen bütün bankaların sanal posları e-ticaret sitelerimizde kararlı bir şekilde çalışmakta. Garanti,Akbank, İş Bank, VakıfBank, Yapı Kredi, Türkiye Finans, Bank Asya, FinansBank, AnadoluBank, Albaraka Türk ve HalkBank sanal poslarını desteklemektedir.
Office 2007 ve 2010 versiyonları için ileri düzey ve başlangıç seviyesinde eğitimler, Autocad dersleri, Photoshop Eğitimleri, İstanbul Web tasarım eğitimleri, İstanbul PHP dersleri, Delphi ve SQL (Veritabanı) eğitimleri vermekteyiz.