IAS HAKKINDA

Dünyanın 25 ülkesinde ve 12 farklı dilde hizmet veren 20 yılı aşkın süredir ERP sektöründe hizmet veren CANIAS ERP, müşterilerine açık kaynak kodlu ve platform ve sektör bağımsız hizmet vermektedir. Türkiye dahil olmak üzere dünyada 600'e yakın firmaya hizmet veren CANIAS ERP esnek yapısı ve  TROIA dilinin kazandırdığı dinamikle müşterilerine eşsiz ERP hizmeti sunamtaktadır. 

CANIAS ERP Entegrasyonu

CANIAS ERP içerisinde yer alan Web Servisleri hizmetlerini kullanarak firma ürün ve hizmetlerinizi WEB'de sunma hizmeti yakalayın. İstediğiniz formatta verilerinizi dışarıya aktarabilirsiniz. Başta WEB olmak üzere bir çok programa veya uygulamaya veri transferi yapabilecek alt yapıya sahipsiniz.  WEB servisleri aracılığıyla datalarınızı diğer bütün uygulamara taşımanıza olanak sağlar.

 

CANIAS ERP ile E-Ticaret (B2C)

CANIAS ERP ile işinizi webe taşıyın. Ürün ve hizmerlerinizi son kullanıcıya B2C hizmetimizle taşıyın. Eşsiz tasarım ve kullanıcı dostu arayüzlerimizle yeni müşteri kitleleriyle tanışın. CANIAS ERP entegrasyonu kullanarak müşteri, sipariş, stok, ürün kartı ... gibi başlıca modülleriniz ile web üzerinden iş süreçlerinizi yönetmeye devam edin. Ayrıca bankaların sanal poslarını kullanarak interenetten son kullanıcılara kredi kartıyla ürün satma. 

CANIAS ERP WEB servislerini kullanarak Stok takibi ve sevkiyat bilgilerinden, cari kartlardan fatura kesimine kadar bütün aşamalarda CANIAS ERP ile entegre çalışın. 

 

CANIAS ERP ile B2B ve Portal

Bayi ve müşteri portalı olarak kullanabileceğiniz çözümlerimizle CANIAS ERP içerisinde yer alan, stok bilgileri, ürün bilgileri, müşteri kartları, müşteri ekstreleri,muhasebesel kayıtlar gibi başlıca hizmetlerii web üzerinden bayi / müşterilerinize sunabileceksiniz. Bunların yanı sıra CANIAS ERP içerisinde size özel iş süreçlerinide web ortamından mütşerilerinize sunabilirsiniz. Sanal pos entegrasyonu ile müşterileriniz B2B portal üzerinden güvenle ödeme yapabilirler. 

detaylı bilgi için lütfen tarafımızla iletişime geçiniz. 

 

CANIAS ERP ile Uyumlu Web Sitesi 

Ürün,ürünler,ürün detayları stok bilgileri, fiyat bilgileri ve ürün özelliklerinin  CANIAS ERP 'den çeken, bütün site içeriğinin cms modülünden yönetildiği bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Başlıca Entegrasyon Çeşitleri

  • CANIAS ERP Ürün Entegrasyonu
  • CANIAS ERP Stok Entegrasyonu
  • CANIAS ERP Ürün Fiyat Entegrasyonu
  • CANIAS ERP Ürün Özellikleri (attribute, variant) Entegrasyonu
  • CANIAS ERP Ekstre Bağlantısı
  • CANIAS ERP BA/BS Formu Bağlantısı
  • CANIAS ERP Satış Kartı Oluşturma / Silme / Listeleme
  • CANIAS ERP Anahtar kayıt altına satış hareketi ekleme (FINT02)
  • CANIAS ERP Müşteri Entegrasyonu (Adresleri, Cari Durumu, Borç Durumu, Protesto Bilgisi, Müşteri Temsilcisi vs.)
  • CANIAS ERP Ürün Ağacı ve Ürün Kategrosi Listeleme

 

 

Çeşitli bağlantılar

CANIAS ERP Hakkında

CANIAS ERP Modülleri

CANIAS ERP ile Data Transferi

CANIAS ERP ile WEB sitenizi yönetin

CANIAS ERP kullanan firmalar

CANIAS ERP çözüm ortakları

CANIAS ERP Başarı hikayeleri