Hakkımızda

MAVERA Kimdir?

MAVERA, İstanbul'da WEB ve Mobil tabanlı yazılımlar geliştiren bir firmadır. Kendi öz varlıklarıyla, uygulanması zor yazılımları yayına alır ve desteğini verir.
CANIAS ERP ile tam entegre Bayi Portalı (B2B), E-Ticaret (B2C), Tahsilat Portalı, DBS, E-Ekstre, Web tasarımı ve Pazaryeri entegrasyonu sağlar.

"Her zaman beklenenden fazlasını sun"

Larry Page, Google Kurucu Ortağı
Hakkımızda
About image
15 yıllık deneyim
Hizmetlerimiz

NelerYapıyoruz?

2005 yılından bu güne hizmetini sağladığımız çözümlerin listesi

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri: Kurumsal ve dinamik web siteleri, SEO dostu, güvenli ve hızlı performanslı tasarımlarla. Hemen teklif alın!

GÖRÜNTÜLE
E-Ticaret Çözümleri

Mavera Bilişim, dinamik e-ticaret çözümleri sunan bir platform. Modern arayüz, hızlı performans ve entegrasyon avantajlarıyla işletmeleri destekler.

GÖRÜNTÜLE
B2B (Bayi Portalı)

Mal veya hizmetlerinizi sadece bayi, müşterileriniz veya intranet ortamda satmaya olanak sağlayan sistemimizi şimdi inceleyin.

GÖRÜNTÜLE
Yazılım Geliştirme

Web tabanlı veya mobil tabanlı bir yazılım ihtiyacınız varsa ve hayata dijital ortamda kitllere sunmak gibi bir hedefiniz var ise bizimle iletişime geçin. 

GÖRÜNTÜLE
Mobil Uygulama Geliştirme

Mavera Bilişim, iş süreçlerinize uygun mobil uygulamaları Android ve iOS platformlarında hazırlayarak kullanıma sunar.

GÖRÜNTÜLE
CANIAS ERP Entegrasyonu

Mavera Bilişim, CANIAS ERP kullanıcılarına özel web ve mobil tabanlı çözümler sunar. CANIAS ile entegre, esnek ve dinamik uygulamalar geliştirir

GÖRÜNTÜLE
Referanslarımız

Çalıştığımız Bazı Müşteriler

Üste Çık